Google+
30 GÜN İADE GARANTİSİ !
ÜCRETSİZ KARGO !

Teslimat Şartları

TESLİMAT BİLGİLERİ

Kargo

scorp.com.tr nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi Yurtiçi Kargodur. Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır.

Stok

scorp.com.tr de satışa sunulan ürünler %99 oranında stoklarımızda bulunmaktadır. Ürünlerimizin stok durumları devamlı olarak güncellenmektedir. Ancak yine de yaşanabilecek bazı aksilikler nedeniyle sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda kalmamış olabilir. Siparişiniz sonrasında herhangi bir stok problemi yaşanırsa, scorp.com.tr tarafınıza en kısa zamanda bilgi verecek, dilerseniz siparişinizi iptal edecek veya sizin seçeceğiniz muadil bir ürünü adresinize gönderecektir.

Gönderim Süreci

Hafta içi (Pazartesi - Cuma ) saat 13:00 a kadar verilen siparişler ödeme onayı alındığı taktirde aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilmektedir. 13:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün işleme alınmaktadır. Hafta sonları (Cumartesi - Pazar) verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir.

Garanti ve İade

scorp.com.tr den aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmaların garantisi altındadır. Sanal Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını yıpratmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içerisinde info@scorp.com.tr adresinden bizim ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

Ürününüzü teslim alırken sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisi önünde açarak teslim alınız.

Üründe herhangi bir hasar tespit ederseniz firma yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürününüzü teslim aldığınızda kargo şirketinin görevini sorunsuz yerine getirdiğini kabul ettiğinizi unutmayınız. scorp.com.tr ambalajı açılırken yıpratılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti scorp.com.tr tarafından ödenecektir.

İade edeceğiniz ürünü size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek firmamızın (Kent Spor Tekstil Üretim Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti) anlaşması bulunduğunu ve kargo ücretinin bizim tarafımızdan ödeneceğini belirtmeniz yeterlidir.

 

scorp.com.tr

Scorp 2016