Google+
30 GÜN İADE GARANTİSİ !
ÜCRETSİZ KARGO !

Alt Eşofman

Alt Eşofman

Eşofmanlar, spor performanslarının yanısıra günlük hayatta rahat giyim tarzını benimseyen kişilerce sıklıkla kullanılmaktadırlar. Sporcular, eşofmanları daha çok ısınma hareketleri esnasında kullanırlar. Eşofmanlar pamuklu, polyester, mikro polyester, pamuk polyester gibi çok  farklı kumaşlardan üretilmektedirler. Sporcu eşofmanları, üretildiği kumaşın yapısına göre farklı alanlarda kullanılmaktadır. Örneğin mikro polyerster kumaştan üretilen eşofmanlar genellikle madalya töreni serenomilerinde kullanılmaktadır.

Spor eşofmanlar üst ve alt olarak takım şeklinde kullanılabildiği gibi tek alt eşofman olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Tek alt eşofmanınızın üzerine farklı bir sweat, spor tişört, spor atlet hatta sporcu büstiyeri giyerek egzersizlerinizi yapabilirsiniz.

Scorp bayan alt eşofmanları genenellikle kapri şeklinde üretilmiş olup fitness, pilates ve koşu performanslarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Pamuk polyesterden üretilen eşofmanlarımız diz yapmama ve deforme olmama özelliğine sahiptir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Scorp 2016